Mirësevini në kompleksi Xhixha

Hapësirat tona elegante dhe të rehatshme janë projektuar për t’ju ofruar një qëndrim të paharrueshëm. Nga dhomat luksoze deri te shërbimet e kujdesit të shkëlqyeshme, ne jemi kujdesur për çdo detaj për t’u siguruar një qëndrim të pamohueshëm.

Gjithashtu një udhëtim gatronomik ju pret në restorantin tonë të shkëlqyeshëm, një oaz i shijes dhe kreativitetit kulinar. Kuzhina jonë e pasur harmonizon me kujdes specialitete lokale dhe ndërkombëtare, duke përdorur vetëm përbërës të freskët dhe cilësi të lartë ku çdo pjatë shpreh një histori unike të gastronomisë për t’u shijuar me çdo nyje të shqisave tuaja.

Dhe mbi të gjitha,mendojmë për të vegjëlit tujat! Tek ne do te gjeni nje kënd të veçantë lojërash, ku fëmijët mund të shijojnë aventurat e tyre me kënaqësi dhe siguri. Këtu, kreativiteti dhe gëzimi bashkohen për të formuar një atmosferë të veçantë për fëmijët tuaj.

Eksploroni shërbimet tona

Tek ne do te gjeni nje ambjent familjar qe perfshin cdo shërbim qe keni nevoje.

Menu e pasur

Menu e pasur

Në restorantin tonë do të keni një gamë të gjerë mundësish nga ushqimet tradicionale lokale deri te pizzat tona të shijshme dhe të freskëta.

Suita Luksoze

Suita Luksoze

Çdo suitë është një oaz i veçantë i dizajnuar me kujdes për të ofruar një qëndrim të paharrueshëm.

Këndi i Lojrave

Këndi i Lojrave

Në këndin tonë të lojrave për fëmijë, çdo moment është një aventurë e gëzueshme

Pishine Verore

Pishine Verore

Zhytuni në kënaqësinë e një pishine verore! Kur rezervoni nje dhome tek ne perfitoni akses ne pishinë.

Kompleksi Xhixha Galeri

Me poshte ju ftojme te shikoni galerine e ambjenteve tona

Dëshmi nga Vizitorët

Nice Place

Përgjithësisht, kam qenë shumë e kënaqur me qëndrimin tim në kompleksin Xhixha. Stafi ishin të përkushtuar dhe miqësorë, ndërsa dhoma ime ishte e rregulluar mjaft mirë  Do të kthehem me siguri!

Alma G.
Alma G.
Athens, Greece

Perfect

Kompleksi Xhixha më ka befasuar pozitivisht me shërbim të jashtëzakonshëm dhe ambientin tërheqës. Dhoma ime ishte  e pastër, duke ofruar një eksperiencë pushimi të paharrueshme. Rekomandoj me bindje këtë destinacion!

Erjon K.
Erjon K.
Rome, Italy

Good Choice

Hotel shumë i bukur dhe i këndshëm për një pushim me familjen. U mahnitem shumë nga shërbimet e ofruara. Dhomat ishin të këndshme dhe të pajisura mirë. Një përvojë e shkëlqyer që sigurisht do ta kujtojmë dhe do ta rekomandojmë.

Gentian B.
Gentian B.
Lisbone, Portugal