About us

KOMPLEKSI XHIXHA

Me një histori mbi dy dekada, Kompleksi Xhixha ka shërbuar si një pikë referimi për shërbime akomodimi të larta cilësie. Në qendër të qytetit tonë të bukur, ne ofrojmë një përvojë unike dhe të paharrueshme për vizitorët tanë.

 

Hoteli: Për një qëndrim të kryer, dhomat tona të elegancës dhe komfortit janë zgjidhja e duhur.
Restoranti: Gastronomia jonë e shquar plotëson shijen tuaj me një gamë të gjerë specialitetesh.
Piceria: Një rrugë e shpejtë për një vakt të shijshëm. Zgjidhni pizzën tuaj të preferuar.
Bari dhe Lojërat: Ambienti i përshtatshëm për një kafe relaksuese dhe argëtim të këndshëm. Eksploroni ofertat tona.

Në Kompleksin Xhixha, ne jemi kujdesur që detajet të sillen një për një për një përvojë të pasur. Shërbimet tona janë inovative dhe ndjehen si shtysë e përditshme për një qëndrim të mrekullueshëm.

Bashkohuni me Ne:

Ju ftojmë të na vizitoni dhe të zbuloni mrekullinë tonë vetë. Nëse keni pyetje ose dëshironi të bëni një rezervim, na kontaktoni. Për një përjetim të jashtëzakonshëm, zgjidhni Kompleksin Xhixha – ku tradita takon shërbimin e shkëlqyeshëm!

50
ROOMS
3
RESTAURANTS
22
STAFFS
3
SWIM. POOLS

GALERIA